مدیریت سایت : ابوالفضل شهیدی
آدرس : تهران تهران خیابان مرتضوی بین خیابان قصرالدشت و کارون پلاک 404 واحد 5
تلفن : 02166899907
بانک کتاب رادمهر 

تیم بانک کتاب رادمهر با مدیت ابوالفضل شهیدی و حرفه ای ترین و به روز ترین تیم تهیه و عرضه کتاب با در اختیار داشتن کامل ترین بانک کتاب در کلیه زمینه ها شامل کتاب های کمک درسی ( کتابهای درسی و کمک درسی ابتدایی ، کتابهای درسی و کمک درسی دوره اول آموزش متوسطه ، کتابهای درسی و کمک درسی دوره دوم آموزش متوسطه ، کتابهای درسی و کمک درسی پیش دانشگاهی )
بانک کتاب دانشگاهی ، بانک کتابهای مذهبی ، بانک نرم افزارهای مورد نیاز و بانک کتابهای عمومی ( شامل کتابهای موفقیت و روان شناسی ، رمان ، ازدواج و زناشویی ، استخدامی ، داستان ، نمایشنامه ، آشپزی و ... ) و بانک کتابهای زبان

 خرید کتاب و خرید اینترنتی کتاب
 
در دنیای کنونی یکی از مشکلاتی که همه ما آن روبه رو هستیم کمبود زمان است علاوه بر آن آلودگی هوا و مشکلات تردد و ترافیک و... باعث شده اغلب افراد برای تهیه کتاب های مورد نیاز خود به خرید اینترنتی کتاب روی بیاورند.
 
بانک کتاب رادمهر امکان خرید کتاب به صورت تلفنی و خرید اینترنتی کتاب های مورد نیاز شما عزیزان را فراهم آورده است از جمله امکان خرید کتابهای درسی و کمک درسی ، خرید کتابهای دانشگاهی ، خرید کتابهای مذهبی ، و خرید کتابهای عمومی
 
شما عزیزان می توانید تنها با یک تماس و یا چند کلیک ما را از کتاب مورد نیازتان مطلع کنید تا آن را تهیه و درب منزل یا محل کارتان به شما تحویل دهیم

ولی امروز این فروشگاه کتاب به طیف گسترده تری از مخاطبان اعم از : کتابهای درسی و کمک درسی برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی تا پایه ششم ابتدایی و هفتم، هشتم و نهم متوسطه دوره اول ،متوسطه دوره دوم،دبیرستان،پیش دانشگاهی و هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش، کتابهای دانشگاهی (در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) برای دانشجویان رشته های مدیریت، روانشناسی، حسابداری، معماری، حقوقی، فتی مهندسی، پزشکی و... کتاب داستان، کتاب رمان، کتابهای روانشناسی عمومی، کتابهای آشپزی و شیرینی پزی برای کاربران عمومی ،کتابهای تاسیساتی و کاربردی برای کاربران فنی، کتابهای زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی و ... برای علاقه مندان به زبانهای خارجی، کتابهای کودک و نوجوان برای کابران این گروه، امکان خرید اینترنتی نرم افزارهای مهندسی و dvd های آموزشی، و همچنین کتابهای مذهبی را دارا می‌باشد.

از نقاط قوت فروشگاه آنلاین رادمهر میتوان به ارسال به کل کشور و همچنین تحویل سریع 2 الی 3 ساعته کتاب ها در تهران و تحویل 2 الی 4 روزه کتاب ها برای شهرستانی های عزیز نام برد.


بانک كتاب  رادمهر با استعانت از خدای متعال و بهره مندی از سرمایه های ارزشمند انسانی با كادری مجرب و متعهد از نیروهای جوان كشور عزیزمان با هدف ارتقای فرهنگ کتاب خوانی و سهولت دسترسی به کتابهای مورد نیاز هموطنان عزیز به اطلاع رسانی، معرفی و پخش کلیه کتابهای منتشر شده به کلیه نقاط ایران می پردازد و کتاب ها را ارسال میکند.