10 آزمون جامع ششم ابتدایی

10 آزمون جامع ششم ابتدایی

390,000 ریال
تولیدکننده:انتشارات قلم چی
کد محصول: 1986

مرور کلی

این کتاب 10 آزمون جامع ششم را در درس‌های استعداد تحلیلی، قرآن و هدیه‌های آسمان، فارسی، مطالعات اجتماعی، تفکر وپژوهش، علوم تجربی و ریاضی شامل می‌شود. درس استعداد تحصیلی یا همان هوش غیرکلامی، ...

این کتاب 10 آزمون جامع ششم را در درس‌های استعداد تحلیلی، قرآن و هدیه‌های آسمان، فارسی، مطالعات اجتماعی، تفکر وپژوهش، علوم تجربی و ریاضی شامل می‌شود. 

درس استعداد تحصیلی یا همان هوش غیرکلامی، که بیست درصد از نمره ی این آزمون‌ها را به خود اختصاص می‌دهد، شامل پنج تیپ عمده است که در طیّ آزمون‌ها با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید. 

با توجه به این‌که کتاب آزمون‌محور چیده شده است، برای هر آزمون ابتدا با یک صفحه عنوان رو‌به‌رو خواهید شد که توصیه‌های مشاوره‌ای و کلی قبل از آزمون را در بر می‌گیرد. علاوه بر آن در مورد محتوای آزمون و زمان پیشنهادی پاسخ‌گویی اطلاعات لازم در صفحه‌ی عنوان قید شده است. همچنین از دانش‌آموزان خواسته‌ایم پیشرفت درسی خود را با سه رنگ اصلی آبی، سبز و زرد در هر آزمون و هر درس مشخص کنند که بتوانند میزان پیشرفت را اندازه بگیرند.

در پایان هر آزمون پاسخ‌برگ چهارگزینه‌ای برای پاسخ‌گویی به سؤالات قرار داده شده است که توصیه می‌کنیم دانش‌آموزان پاسخ برگ را جدا و در هر آزمون از آن استفاده کنند.

بعد از پاسخ‌گویی به آزمون، صفحه‌ی نکته‌ی آموزشی قرار داده شده است تا دانش‌آموزان در این صفحه یک یا دو نکته از هر درس را یادداشت کنند و در نهایت بتوانند نکات مهم را جمع‌بندی کنند.

شابک :978-600-00-1176-5

سال نشر:97

انتشارات:قلم چی

نظر بدهیدامتیاز بد           خوب
//-->