کتاب فارسی اول دبستان دهه 60

کتاب فارسی اول دبستان دهه 60

0 نظر سفارش (0)
40,000تومان -20%
تولید کنندگان
کد محصول: 1
موجودی 10
تعداد بازدید 657 بازدید

توضیحات محصول

کتاب درسی دبستان

خاطرات در هر دوره‌ای عزیزترین دارایی‌های ما هستند. دارایی‌هایی که هرگز با گذر زمان کهنه نمی‌شوند و در هر لحظه می‌توانند حس و حال روزهای شادی و کودکی را به ما بازگردانند. خاطرات مدرسه، نیمکت‌های چوبی و دوستان کودکی بخشی از بهترین خاطرات ما هستند. خاطراتی که بخش زیادی از آن با یادآوری داستان‌های کتاب درسی زنده می‌شود. اما گذر زمان این یادگار عزیز و قدیمی را به یک محصول نو برای دانش آموزان تبدیل کرده و حالا دیگر نمی‌توانیم رنگی از خاطرات خود را در کتاب‌های دبستان امروزی ببینیم. اما اگر هنوز هم با ورق زدن کتاب فارسی اول دبستان که در دهه 60 همراه دبستانی شما بود در خاطرات غرق می‌شوید و از دیدن آن لذت می‌برید، می‌توانید این کتاب خاطره‌انگیز را از بانک کتاب خریداری کنید و به یادگار نگه دارید.

بررسی کتاب فارسی اول دبستان دهه شصت، چند صفحه خاطره
اگر نمای کتاب فارسی دهه 60 را ببینید، به خوبی متوجه می‌شوید که جلد این کتاب درست مانند همان کتاب قدیمی است. اما این ویژگی تنها به جلد کتاب محدود نمی‌شود. از ابتدای باز کردن کتاب تا لحظه تماشای صفحه آخر، متوجه می‌شوید که مفاهیم کتاب، بدون کوچکترین تغییر و با ترتیب کتاب اصلی چیده شده‌اند. این ویژگی باعث شده تا حسی که از ورق زدن کتاب فارسی قدیمی به شما دست می‌دهد، حس اصیل خاطره و نوستالژی باشد. انگار که با ورق زدن این کتاب بار دیگر حس پرشور و هیجان خرید کتاب درسی را تجربه کرده‌اید.

خرید کتاب فارسی اول دبستان دهه 60 از بانک کتاب رادمهر
بانک کتاب رادمهر یکی از جامع‌ترین فروشگاه‌های کتاب کشور است که با در نظر گرفتن طیف وسیع مخاطبان، کتاب‌های متنوعی را برای فروش عرضه کرده است. یکی از این کتاب‌ها که برای یادآوری خاطرات و ایجاد حس مثبت عرضه شده، کتاب فارسی اول دبستان دهه شصت است. با خرید کتاب درسی دبستان نسخه قدیمی از بانک کتاب رادمهر، تجربه خوشایندی از مرور خاطرات خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 021-66899907 تماس بگیرید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی