کتاب جامع دین و زندگی پایه دهم و یازدهم سفیر خرد

کتاب جامع دین و زندگی پایه دهم و یازدهم سفیر خرد

0 نظر سفارش (0)
119,200تومان -20%
تولید کنندگان
کد محصول: ۹۷۸۶۰۰۹۷۹۶۵۳۳
موجودی 10
تعداد بازدید 7462 بازدید

توضیحات محصول

سفارش آنلاین و تلفنی کتاب جامع دین و زندگی پایه دهم و یازدهم سفیر خرد

ناشر:‌سفیرخرد

سال تحصیلی:‌کنکور

نویسنده:مسلم بهمن آبادی

نام درس:دین و زندگی

نوع کتاب:آموزش و تست

شابک:‌۹۷۸۶۰۰۹۷۹۶۵۳۳

رشته: ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، هنر، زبان، فنی و حرفه ای

وزن:874 گرم

دسته بندی کلی:آموزش, تست

انتشارات:سفیر خرد

مقطع تحصیلی:متوسطه دوم

پایه و رشته تحصیلی:یازدهم ریاضی, یازدهم تجربی, دهم ریاضی, دهم تجربی

درس های مرتبط:دین و زندگی یازدهم, دین و زندگی دهم

مولف (مولفان):مسلم بهمن آبادی

قطع کتاب:رحلی

تعداد صفحه:398

سال چاپ:1399

درسنامه:کامل

تست:دارد

تست های کنکور (داخل و خارج) سالهای اخیر را:پوشش می دهد

تست های مهم علامت دار:نشده اند

تست ها سطح بندی:نشده اند

نمونه سوال تشریحی (یا امتحان نهایی):ندارد

تست تالیفی:دارد

پوشش آزمون ها:قلم چی

ضمیمه رایگان:ندارد

لوح فشرده:ندارد

جنس کاغذ:سفید

تعداد جلد:تک جلدی

از کتاب‌های کمک آموزشی می‌توان به کتاب جامع دین و زندگی از انتشارات بهمن آبادی اشاره کرد. این کتاب برای دانش آموزان رشته‌های تجربی، ریاضی فنی و حرفه‌ای و کاردانش به نگارش درآمده است. دانش آموزان پایه دهم و یازدهم می‌توانند از نکات مهم درج شده در آن استفاده کنند. نکته جالب توجه این است که در درسنامه‌های این کتاب از نمودارهای درختی برای فهم بهتر مطالب استفاده شده است. در کنار این موضوع می‌توان به آیات و احادیث کتاب اشاره کرد که در قالب خود سؤالات مفهومی را جای داده‌اند. سؤالات چهار گزینه‌ای این کتاب نیز به صورت تألیفی و آزمایشی به نگارش درآمده‌اند.

کتاب جامع دین و زندگی دهم و یازدهم

از مهم‌ترین درس‌های عمومی که می‌تواند در تمامی رشته‌ها تأثیر بسزایی در میزان درصد و رتبه دانش‌آموزان و داوطلبین کنکورهای سراسری و آزاد داشته باشد مسلماً درس دین و زندگی می‌باشد. در مطلب پیش رو قصد داریم به معرفی یکی از کتاب‌های کمک آموزشی این درس به عنوان کتاب جامع دین و زندگی بپردازیم. این کتاب برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم توسط مسلم بهمن آبادی به نگارش درآمده است. رشته‌های ریاضی، تجربی، فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌توانند از کتاب پیش رو برای موفقیت در کنکور و آزمون‌های مختلف استفاده کنند.

 این کتاب سؤالات ۴ گزینه‌های سال ۹۸ را نیز در خود جای داده است. نکات مهمی در رابطه با سؤالات این کتاب وجود دارند که در بخشی جداگانه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. کتاب پیش رو دارای درسنامه، پرسش و سؤالات چهار گزینه‌ای است که در رابطه با هر کدام از این بخش‌ها نیز اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد. اگر به فکر موفقیت در کنکور هستید و می‌خواهید سؤالات درس دین و زندگی را با درصد بالا پاسخ دهید می‌توانید کتاب جامع این درس را که نوشته مسلم بهمن آبادی است تهیه نمایید. در کنار این کتاب خواندن کتاب دین و زندگی دوازدهم نیز توصیه می‌شود.

ویژگی‌های کتاب جامع دین و زندگی بهمن آبادی

 کتاب جامع دین و زندگی که جلد اول آن برای دانش آموزان دهم و یازدهم به نگارش درآمده است دارای ۳۵۰ صفحه می‌باشد. نکته مهم و قابل توجه این است که اغلب سؤالات درج شده در این کتاب در کنکورهای سال‌های گذشته تکرار شده‌اند و دانش آموزان می‌توانند این سؤالات را در صفحات مشخص کتاب کمک آموزشی مزبور مشاهده نمایند.

 این کتاب دارای سؤالات تألیفی و سؤالات تستهای سالهای پیش است که در بخش‌های مختلف می‌توانید آنها را نیز مشاهده کنید. جلد اول این کتاب برای رشته‌های تجربی، ریاضی، فنی حرفه‌ای و کاردانش اغلب رشته‌ها به نگارش درآمده است. انتشارات بهمن آبادی نشر و چاپ این کتاب را برعهده داشته و جلد دوم آن را نیز روانه بازار کرده است. در ادامه در رابطه با ساختار اصلی این کتاب اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

ساختار اصلی کتاب کمک درسی

 کتاب جامع دین و زندگی که از انتشارات بهمن آبادی وارد بازار شده است دارای ساختار اصلی و مهمی است. چند ساختار مهم و اصلی این کتاب برای کمک به دانش آموزان رشته‌های عنوان شده مورد بررسی قرار خواهند گرفت. این کتاب از سه ساختار مهم برخوردار است. ساختار اول آن در درسنامه‌های مختلفی است که به صورت نکته به نکته مفاهیم این درس را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند.

 آیات و روایاتی که در کتاب درسی عنوان شده با نکات مهم در این کتاب نیز آورده شده‌اند و جای هیچگونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد. از دیگر ساختارهای این کتاب می‌توان به سؤالات تستی آن اشاره کرد. همانطور که در بخش قبلی نیز عنوان کرده‌ایم اغلب این سؤالات طلایی بوده و در کنکور سال‌های اخیر تکرار شده‌اند. در بخش‌های بعدی به واکاوی هر کدام از این ساختارها بیشتر خواهیم پرداخت تا شما عزیزان را با کتاب کمک درسی پیش رو بیشتر آشنا کنیم.

درسنامه کتاب دین و زندگی جامع بهمن آبادی

 در کتاب جامع دین و زندگی درسنامه یکی از ساختارهای اصلی آن محسوب می‌شود. در درسنامه‌های مختلف این کتاب شما با نکات مهم و کلیدی مواجه می‌شوید تا بتوانید از آنها برای پاسخگویی به سؤالات استفاده کنید. برای فهم بهتر مطالب درسی از نمودارهای درختی در این کتاب کمک درسی استفاده شده است. استفاده از رنگ‌های مختلف برای مشخص کردن مطالب مهم و کلیدی نیز در این کتاب کاملاً مشهود است.

 از دیگر موارد می‌توان به ارائه نکات طلایی، تفاوتها و شباهت‌ها در این کتاب اشاره کرد. برای بررسی بیشتر ارتباط میان متن و دیگر آیات و احادیث نیز در این کتاب تدابیری در نظر گرفته شده است. استفاده از تیترهای جذاب برای یادگیری بهتر و مؤثرتر دانش آموزان نیز از دیگر ویژگی‌های درسنامه کتاب مورد نظر است.

آیات و احادیث

 در کتاب جامع دین و زندگی به آیات و احادیث توجه بسیاری شده چرا که اغلب سؤالات مفهومی در کنکور از این بخش از کتاب دین و زندگی می‌باشد. جالب است بدانید که در هر کدام از آیات و احادیث کتاب درسی کلمات کلیدی نهفته که در کتاب کمک درسی پیش رو این کلمات با رنگ‌های مختلف متمایز شده‌اند.

تمامی احادیث از مفاهیم مشخصی برخوردارند که به زبان ساده در این کتاب عنوان شده‌اند. به تمامی سؤالات مربوط به تفکر در احادیث و تدبر در آیات نیز اشاره شده است. نکته مهم ارائه سؤالاتی در قالب احادیث و روایات است که دانش آموزان برای درک بهتر این آیات می‌توانند به این سؤالات نیز توجه نمایند.

سؤالات چهار گزینه‌ای در کتاب جامع دین و زندگی

از دیگر ساختارهای مهم کتاب جامع دین و زندگی سؤالات چهار گزینه‌ای است که در آن درج شده‌اند. ۲۵۷۱ سؤال در این کتاب قابل مشاهده می‌باشند که به سه دسته تقسیم بندی می‌شوند. سؤالات خط به خط و تألیفی، سؤالات آزمایشی و سؤالات کنکور سال پیش از جمله سؤالات مهم این کتاب می‌باشند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!