مجموعه کامل کتاب درسی دوم ابتدایی

مجموعه کامل کتاب درسی دوم ابتدایی

0 نظر سفارش (0)
تولید کنندگان
کد محصول: 201
موجودی 10
تعداد بازدید 12052 بازدید

توضیحات محصول

سفارش آنلاین و تلفنی مجموعه کامل کتاب درسی دوم ابتدایی

کتاب درسی مهم ترین و اصلی ترین ابزار آموزشی است که هر دانش آموز برای مطالعه و یادگیری دروس به آن نیاز دارد. امکان ندارد دانش آموزی تنها با مطالعه کتاب های غیر درسی و کمک آموزشی بتواند مباحث درسی را به خوبی یادبگیرد چرا که منبع اصلی  تدریس و آموزش در کلیه مقاطع تحصیلی تنها مطالعه کتب درسی آموزش و پرورش است. این کتاب ها از استانداردهای اصلی آموزشی برخوردار است و دانش آموزان در سراسر کشور از این کتب معتبر برای مطالعه در طول سال تحصیلی خود استفاده می کنند.

عناوین درسی کتاب های دوم ابتدایی

دوم ابتدایی یکی از حساس ترین سال های تحصیلی هر دانش آموز به  حساب می آید چرا که دانش آموزان در این سن و پس از گذراندن کلاس اول ابتدایی توانسته اند به خوبی حروف و اعداد فارسی را یاد بگیرند و اصول ساده ریاضی و آشنایی مختصری با علوم پیدا کنند. به همین دلیل سال دوم ابتدایی می تواند امتحانی بزرگ برای پیاده کردن علوم و درس هایی باشد که در کلاس اول آن را یاد گرفته اند.

عناوین درسی آموزشی در این مقطع تحصیلی همانند سال اول ابتدایی از 5 کتاب فارسی، علوم، ریاضی، قرآن و هدیه های آسمانی تشکیل شده است.

خرید اینترنتی کتاب های درسی سال دوم دبستان

بیشتر دانش آموزان و حتی مدرسان مقطع تحصیلی دبستان برای آمادگی هر چه بیشتر و سهولت در تمرین قبل از آغاز سال تحصیلی قصد دارند کتاب های درسی خود را به راحتی تهیه کنند. شما می توانید برای خرید آنلاین و بدون مراجعه حضوری به کتاب فروشی ها، همین حالا از طریق بانک کتاب رادمهر، سایت جامع سفارش کتاب درسی دبستان اقدام کنید و پکیج کتب درسی خود را با امکان ارسال رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید.

همچنین اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که نیاز به خرید تک جلدی برخی از عناوین درسی خود دارید نیز می توانید به راحتی برای سفارش کتاب مدنظر اقدام کنید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!