بسمه تعالی 


( قوانین و مقررات)

(قوانین و مقررات ثبت سفارش در بانک کتاب رادمهر )

تمامی کتب ارائه شده توسط رادمهر پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.

کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و رادمهر کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب رادمهر مشاوره نمایید.

خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و رادمهر هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن رادمهر می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

رادمهر قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.

اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر رادمهر می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

*ارسال کلیه کتاب های کمک درسی به تهران از ساعت 18 الی 21 توسط پیک موتوری  شرکت به درب منزل شما ارسال خواهد شد.

*ارسال کلیه کتاب های کمک درسی و دانشگاهی به شهرستان ها توسط اداره پست طی 48 تا 72 ساعت کاری انجام خواهد شد و هزینه ارسال جداگانه  محاسبه می شود.

* نکته: رادمهر قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.

*نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای رادمهر، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.

*نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای رادمهر غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،رادمهر کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.