سرسختی قدرت اشتیاق و پشتکار نشر نوین اثر آنجلا داکورث ترجمه سمانه سیدی

سرسختی قدرت اشتیاق و پشتکار نشر نوین اثر آنجلا داکورث ترجمه سمانه سیدی

390,000 ریال
تولیدکننده:انتشارات نوین
کد محصول: 4359

مرور کلی

شابک 13 رقمی: 9786009684359مترجم: سیده‌سمانه سیدیناشر: نوین توسعهویراستار: طاهره خیرآبادیبهترین کتابهای کسب و کار ۲۰۱۶پرفروش ترین کتابهای آمازون در حوزه روانشناسی و موفقیتپرفروش ترین های نیو...

شابک 13 رقمی: 9786009684359

مترجم: سیده‌سمانه سیدی

ناشر: نوین توسعه

ویراستار: طاهره خیرآبادی

بهترین کتابهای کسب و کار ۲۰۱۶

پرفروش ترین کتابهای آمازون در حوزه روانشناسی و موفقیت

پرفروش ترین های نیویورک تایمز

— چاپ پنجم —


در کتاب سرسختی (Grit) که به سرعت وارد لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز شد، آنجلا داکورث (از پیشروان روانشناسی موفقیت)، به همه کسانی که به دنبال موفقیت هستند – شامل والدین، معلمین، ورزشکاران و فعالین کسب‌وکار و … – نشان می‌دهد که راز موفقیت به اندازه‌ای که به اشتیاق و استقامت بستگی دارد، به استعداد وابسته نیست. او این مفهوم را «سرسختی» نامیده است.


داکورث همراه با بیان داستان زندگی خود، به عنوان دختری که همواره عبارت «تو نابغه نیستی!» را از پدرش می‌شنیده ولی اکنون یک فرد موفق و پیشرو در زمینه روانشناسی موفقیت و مشاوره کسب‌وکار است، نشان داده است که برای موفقیت، ترکیب ویژه‌ای از اشتیاق و مداومت بلندمدت ضروری است.


او در این کتاب، خواننده را همراه خود به وضعیت‌هایی شدیدا چالش‌برانگیز، نظیر دوره‌های آموزش ویژه نظامی، آموزش مدارس با شرایط بسیار بد، آزمون‌های ملی و … برده و نشان می‌دهد که چگونه با ارزیابی هزاران مصاحبه با افراد موفق در زمینه‌های مختلف، به این راز موفقیت پی برده است.


برخی بینش‌های ارزشمندی که در این کتاب ارائه شده است:


چرا هر تلاش شما برای رسیدن به اهدف، در نهایت دو برابر ارزشمند است

چگونه صرف نظر از هوش و موقعیت، می‌توان «سرسختی» را آموخت

چگونه علایق مادام‌العمر شکل می‌گیرند

کدام یک برای کودکان بهتر است؛ یک آغوش گرم و یا استانداردهای سخت‌گیرانه

و …

ضمن آموزنده، سرگرم‌کننده و حتی تغییر دهنده زندگی بودن، «سرسختی»، کتابی است که نشان می‌دهد زمانی که در شرایط چالشی و سقوط هستید، در ذهن شما چه می‌گذرد و چه چیزی باعث ایجاد تمایز می‌شود. چیزی که استعداد و یا شانس نیست، بلکه قدرت اشتیاق و پشتکار فرد است!

نظر بدهیدامتیاز بد           خوب
//-->