دفترچه کنکور تجربی سال ۹۸ با کلید و پاسخ تشریحی راه اندیشه

دفترچه کنکور تجربی سال ۹۸ با کلید و پاسخ تشریحی راه اندیشه

0 نظر سفارش (0)
18,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: 111
موجودی 10
تعداد بازدید 407 بازدید

توضیحات محصول

سفارش آنلاین و تلفنی دفترچه کنکور تجربی سال ۹۸ با کلید و پاسخ تشریحی راه اندیشه

 دفترچه سوالات کنکور تجربی 98 به همراه پاسخ تشریحی و کلید

پاسخنامه کاملا تشریحی و تفصیلی و تکنیکی و تستی توسط برترین اساتید کنکور ایران

صحیح ترین کلید ارائه شده برای کنکور تجربی 98

شبیه سازی تمام عیار دفترچه کنکور سنجش برای القای حس جلسه کنکور

استفاده از تصاویر زیبا برای انتقال هر چه بهتر مفاهیم موجود در سوالات

دارای کیفیت چاپ فوق العاده

راه اندیشه طبق روال هر ساله ی خود به عنوان برترین و بزرگترین و معتبر ترین مرکز ارائه دفترچه کنکور های سراسری ، اقدام به ارائه دفترچه سوالات و پاسخنامه کاملا تشریحی کنکور تجربی ۹۸ کرده است. این بار هم زود تر از همه ارگان های آموزشی کشور پاسخنامه ی کاملا تشریحی و تفصیلی برای سوالات کنکور تجربی ۹۸

پاسخنامه تشریحی دفترچه کنکور تجربی ۹۸

ین پاسخ ها توسط بهترین و برترین اساتید کنکور در کشور ارائه شده است و پاسخ های به صورت کاملا تفصیلی و تکنیکی می باشد. به گونه ای که با خواندن این پاسخ های بی غلط به صورت ۱۰۰ درصد به سوالات کنکور که به عنوان بهترین منبع برای کنکور به حساب می آید، استفاده کنید.

استفاده از تصاویر زیبا برای درک هر چه بهتر در پاسخنامه سوالات

در پاسخ سوالات کنکور تجربی ۹۸ ، از تصاویر برای درک هر چه بهتر پاسخ سوالات کنکور تجربی ۹۸ استفاده شده است که این تضمین را به شما می دهیم که با این پاسخنامه شما ، می توانید در بهترین حالت سوالات کنکور را درک کنید و در کمترین زمان ممکن این پاسخ ها را به حافظه ی بلند مدت خود بسپارید.

صحیح ترین کلید برای کنکور تجربی ۹۸

پاسخنامه کلیدی که برای این دفترچه کنکور ارائه شده است ، توسط بهترین های کنکور ایران ارائه شده است که که در صحیح بودن ۱۰۰ درصدی آن هیچ شکی نیست.

کارت-ورود-به-جلسه-کنکور-دکتری-98-یوتیران

طراحی دفترچه مشابه دفترچه سوالات طراحی شده توسط سازمان سنجش برای القای حس کنکور !

حتی ما به این موضوع نیز فکر کرده ایم و دفترچه ها رو مسابه با دفترچه کنکور اصلی طراحی کرده ایم تا حس جلسه ی کنکور به شما القا شود و با شرایط دفترچه کنکور سراسری بیش از پیش آشنا شوید.

1_YLlZ96J3p8GFkIh1USVMzg

بهترین منابع کنکور همان سوالات کنکور هستند!

به جرئت می توان گفت ، بهترین منبع نمونه سوال و منبع برای کنکور ، سوالات کنکور هستند. چون این سوالات استاندارد ترین و بهترین نمونه سوالاتی هستند که میتوان برای افزایش تسلط در سال کنکور استفاده کرد. و انتشارات راه اندیشه استانداردترین پاسخنامه را برای سوالات کنکور هر ساله منتشر میکند که این پکیج شما را به صورت کامل تکمیل میکند.

پاسخنامه تشریحی خوب معجزه می کند!

پاسخنامه کنکور اگر تشریحی باشد و اگر توسط برترین اساتید کنکور نوشته شده باشد و توسط انتشارات راه اندیشه به بهترین و صحیح ترین شکل ممکن تدوین شده باشد، بدون شک می توان این تضمین را داد که شما با خواندن این پاسخنامه به صورت ۱۰۰ درصد به سوالات کنکور تجربی ۹۸ ، تسلط پیدا می کنید. به همین خاطر است که یک پاسخنامه تشریحی خوب می تواند معجزه کند.

با سوالات کنکور ۹۸ ، حداقل ۳۰ درصد در کنکور ۹۹ جلو می افتید!

هر ساله این موضوع وجود دارد ، که سوالات کنکور هر سال مشابهت های بسیاری با سوالات کنکور سال های قبل از جمله سال قبل دارد. پس چقدر ایده ال و به صرفه است که شما با حل یک دفترچه سوال کنکور و یادگیری ۱۰۰ درصد سوالات آن ، خیالتان راحت باشد که ۳۰ درصد در کنکور سراسری خود پیشرفت میکنید. با کمترین زمان بیشترین پیشرفت را انجام میدهید.

تمامی رتبه های برتر و زیر ۱۰۰۰ ، سوالات کنکور سال قبل را حتما حل کرده اند!

همیشه گفته با راه برترین ها نگاه کنید و در همان راه قدم بگذارید تا شما هم برترین شوید. وقتی همه ی برترین های کنکور سوالات کنکور سال های قبل را به صورت کامل حل کرده اند و همه پیشنهاد میکنند که شما هم برای موفق شدند سوالات کنکور سال قبل را حل کنید ، چرا هنوز هم دست روی دست میگذارید ، عجله کنید و در  راه رتبه های برتر را از همین امروز قدم بگذارید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!