دفترچه کنکور انسانی سال ۹۸ با پاسخ تشریحی و کلید راه اندیشه

دفترچه کنکور انسانی سال ۹۸ با پاسخ تشریحی و کلید راه اندیشه

0 نظر سفارش (0)
14,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: 110
موجودی 10
تعداد بازدید 453 بازدید

توضیحات محصول

دفترچه کنکور انسانی سال ۹۸ با پاسخ تشریحی و کلید راه اندیشه

راه اندیشه طبق روال هر ساله ی خود به عنوان برترین و بزرگترین و معتبر ترین مرکز ارائه دفترچه کنکور های سراسری ، اقدام به ارائه دفترچه سوالات و پاسخنامه کاملا تشریحی کنکور انسانی ۹۸ کرده است. این بار هم زود تر از همه ارگان های آموزشی کشور پاسخنامه ی کاملا تشریحی و تفصیلی برای سوالات کنکور انسانی ۹۸ را عرضه کرده است.

 دفترچه سوالات کنکور انسانی98 به همراه پاسخ تشریحی و کلید

پاسخنامه کاملا تشریحی و تفصیلی و تکنیکی و تستی توسط برترین اساتید کنکور ایران

صحیح ترین کلید ارائه شده برای کنکور انسانی 98

شبیه سازی تمام عیار دفترچه کنکور سنجش برای القای حس جلسه کنکور

استفاده از تصاویر زیبا برای انتقال هر چه بهتر مفاهیم موجود در سوالات

دارای کیفیت چاپ فوق العاد

پاسخنامه تشریحی دفترچه کنکور انسانی ۹۸

ین پاسخ ها توسط بهترین و برترین اساتید کنکور در کشور ارائه شده است و پاسخ های به صورت کاملا تفصیلی و تکنیکی می باشد. به گونه ای که با خواندن این پاسخ های بی غلط به صورت ۱۰۰ درصد به سوالات کنکور که به عنوان بهترین منبع برای کنکور به حساب می آید، استفاده کنید.

استفاده از تصاویر زیبا برای درک هر چه بهتر در پاسخنامه سوالات

در پاسخ سوالات کنکور انسانی ۹۸ ، از تصاویر برای درک هر چه بهتر پاسخ سوالات کنکور انسانی ۹۸ استفاده شده است که این تضمین را به شما می دهیم که با این پاسخنامه شما ، می توانید در بهترین حالت سوالات کنکور را درک کنید و در کمترین زمان ممکن این پاسخ ها را به حافظه ی بلند مدت خود بسپارید.

صحیح ترین کلید برای کنکور انسانی ۹۸

پاسخنامه کلیدی که برای این دفترچه کنکور ارائه شده است ، توسط بهترین های کنکور ایران ارائه شده است که که در صحیح بودن ۱۰۰ درصدی آن هیچ شکی نیست.

طراحی دفترچه مشابه دفترچه سوالات طراحی شده توسط سازمان سنجش برای القای حس کنکور !

حتی ما به این موضوع نیز فکر کرده ایم و دفترچه ها رو مسابه با دفترچه کنکور اصلی طراحی کرده ایم تا حس جلسه ی کنکور به شما القا شود و با شرایط دفترچه کنکور سراسری بیش از پیش آشنا شوید.

بهترین منابع کنکور همان سوالات کنکور هستند!

به جرئت می توان گفت ، بهترین منبع نمونه سوال و منبع برای کنکور ، سوالات کنکور هستند. چون این سوالات استاندارد ترین و بهترین نمونه سوالاتی هستند که میتوان برای افزایش تسلط در سال کنکور استفاده کرد. و انتشارات راه اندیشه استانداردترین پاسخنامه را برای سوالات کنکور هر ساله منتشر میکند که این پکیج شما را به صورت کامل تکمیل میکند.

پاسخنامه تشریحی خوب معجزه می کند!

پاسخنامه کنکور اگر تشریحی باشد و اگر توسط برترین اساتید کنکور نوشته شده باشد و توسط انتشارات راه اندیشه به بهترین و صحیح ترین شکل ممکن تدوین شده باشد، بدون شک می توان این تضمین را داد که شما با خواندن این پاسخنامه به صورت ۱۰۰ درصد به سوالات کنکور انسانی۹۸، تسلط پیدا می کنید. به همین خاطر است که یک پاسخنامه تشریحی خوب می تواند معجزه کند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!