خرید کتاب های پیش دبستانی

خرید کتاب های پیش دبستانی | بانک کتاب رادمهر

دوره پیش‌دبستانی پس از مهدکودک، اولین قدم برای ورود جدی کودکان به مقطع تحصیلی دبستان است. همان‌طور که از نام این مقطع آموزشی مشخص است دانش آموزان در این دوره تحصیلی با مهارت‌ها و آموزش‌های ابتدایی، آمادگی لازم برای حضور در دوره دبستان را پیدا می‌کنند. در ادامه با بانک کتاب رادمهر همراه شوید تا در مورد روند آموزشی دوره پیش دبستانی با عناوین آموزشی مفید با شما صحبت کنیم.


کتاب حروف الفبا پیش‌دبستانی

یکی از اصلی‌ترین مواردی که مربیان دوره پیش‌دبستانی باید به‌عنوان آموزش جدی به آن نگاه کنند این است که دانش آموزان را با شکل و صدای حروف الفبا آشنا سازند. این آموزش صرفاً به جهت آشنایی دانش‌آموز با حروف و کلمات ساده است تا کودکان بتوانند در سال اول ابتدایی حروف الفبا و لغات را ساده‌تر بیاموزند.


در این راستا، انتشارات‌های متفاوتی برای آموزش حروف الفبا کتب متعددی را چاپ و روانه بازار کرده‌اند تا مربیان و والدین بتوانند بهترین کتاب‌های تمرین را متناسب با نیاز آموزشی دوره پیش از دبستان انتخاب کنند.


کتاب مهارت زندگی پیش‌دبستانی

ازجمله مهم‌ترین مواردی که در دوره آموزشی پیش از دبستان آموزش داده می‌شود. آموزش مهارت‌های زندگی است. مهارت‌های زندگی در دوره پیش‌دبستانی صرفاً با داستان، نقاشی و درست کردن کاردستی‌های خلاقانه و به‌صورت ناخودآگاه آموزش داده می‌شود و ازجمله تأثیرگذارترین مواردی است که مربیان و والدین باید اهمیت آن را جدی بگیرند.


کتاب مفاهیم علوم و ریاضیات ویژه دانش آموزان پیش ‌دبستان

علاوه بر آشنایی با الفبا و آمادگی برای خواندن و نوشتن، آموزش اعداد و آموزش مفاهیم ساده علوم ازجمله مواد آموزشی موردنیاز در دوره پیش از دبستان است. کلیه کتاب‌ها و مفاهیم آموزشی در این دوره علی‌رغم جدیت آموزشی می‌بایست روند بازی و سرگرمی را در خود داشته باشد تا دانش آموزان خردسال را از آموزش‌وپرورش دلزده نکند.


البته والدین می توانند با خرید کتاب کودک به عنوان کتاب آموزش پیش دبستانی در خانه، فرایند آموزشی را در کنار بازی و سرگرمی سریع تر از گدشته پیش ببرند و کودکان خود را از سنین پایین تر با مطالعه کتاب های غیر درسی آشنا کنند.


خرید کتاب های پیش دبستانی آموزش و پرورش از بانک کتاب رادمهر

شما مربیان و والدین می‌توانید برای خرید و انتخاب بهترین کتاب‌های آموزشی از برترین ناشران کتب آموزشی پیش از دبستان از طریق سایت بانک کتاب رادمهر اقدام کنید و برای اطلاع از قیمت کتابهای پیش دبستانی آموزش و پرورش و  خرید کتاب کمک درسی موردنیاز خود به‌صورت آنلاین اقدام کنید. مدیران و مربیان آموزشی می‌توانید برای خرید عمده کتاب برای کلیه دانش آموزان خود نیز از طریق این بانک کتاب جامع فرایند را پیش ببرید و با امکان ارسال رایگان کتب سفارشی خود را تحویل بگیرید.

در نظر داشته باشید که در صورت پیدا نکردن و یا عدم موجودی کتاب موردنظر می‌توانید با شماره تماس66899907 ارتباط بگیرید تا کارشناسان فروش و سفارش کتب پیش‌دبستانی شما را برای تهیه کتاب موردنظر راهنمایی کنند.