مدیریت

خرید کتاب دانشگاهی، رشته‌های مختلف علوم انسانی ، مدیریت

کتاب‌ دانشگاهی اصلی‌ترین منابع درسی برای دانشجویان هستند. این کتاب‌ها با توجه به متد آموزشی اساتید دانشگاهی و نیاز دانشجویان در هر واحد درسی مشخص می‌شود و به دانشجویان معرفی می‌شود. دانشجویان رشته‌های علوم انسانی که در رشته‌هایی نظیر حقوق، ارتباطات و علوم اجتماعی، مدیریت، اقتصاد، مدیریت، تاریخ و جغرافیا درس می‌خوانند با توجه به ماهیت دانشگاهی دروس خود نیازمند هستند کتاب‌های متفاوتی را برای درک بهتر مفاهیم ارائه‌شده در دروس خود مطالعه کنند.

به همین دلیل مطالعه کتب متفاوت از اصلی‌ترین مواردی است که هر دانشجوی علوم انسانی باید به آن واقف باشد چراکه رشته‌های علوم انسانی فاقد دروس عملی هستند و مطالعه اصلی‌ترین ابزار هر دانشجو به‌حساب می‌آید.

سفارش کتاب دانشگاهی، کتاب‌های مقطع کارشناسی

دانشجویان مقاطع کارشناسی در رشته‌های مختلف علوم انسانی می‌توانند برای خرید کتاب دانشگاهی انواع واحدهای درسی خود در هر رشته و زیر شاخه علمی بدون حضور در کتابفروشی ها و از طریق سایت بانک کتاب رادمهر اقدام کنند و کتاب موردنظر خود را به‌راحتی سفارش دهند.

بانک کتاب رادمهر، بانک کتاب دانشگاهی و مرجع کاملی از کتاب‌های دانشگاهی در انتشارات‌های متفاوتی از جمله جهاد دانشگاهی، دانشگاه تهران، دانشگاه خوارزمی، انتشارات سمت و سایر انتشارات‌های معروف چاپ کتاب دانشگاهی است. به همین دلیل شما به‌راحتی می‌توانید کلیه کتاب‌های معرفی‌شده از سمت اساتید خود در رشته‌های علوم پایه، هنر، علوم انسانس و فنی و مهندسی را از طریق بانک کتاب رادمهر تهیه کنید.

کتاب‌های تست و کنکور

علاوه بر دانشجویان و اساتید دانشگاهی متقاضیان شرکت در آزمون‌های سراسری در رشته‌های علوم انسانی، هنر،‌ علوم پایه و مهندسی برای ورود به دانشگاه‌ها نیز می‌توانند منابعی ازجمله کتاب‌های تخصصی، کتاب‌های تست و کنکور و نمونه سؤالات سال‌های گذشته را برای کسب آمادگی قبل از آزمون خریداری کنند و بامطالعه دقیق کتب راه خود را برای ورود به دانشگاه‌ها هموار کنند.

سفارش کتاب دانشگاهی، کتاب‌های ارشد رشته‌های علوم انسانی از بانک کتاب رادمهر

به‌غیراز کتاب‌هایی که مناسب برای دانشجویان مقطع کارشناسی است. دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز می‌توانند با جست‌وجو در لیست کتب دانشگاهی علوم انسانی در سایت بانک کتاب رادمهر منابع و کتابهای موردنیاز خود را انتخاب و خریداری کنند.

علاوه بر این دانشجویانی که به دنبال منابع خاص برای نگارش رساله‌های علمی و پایان‌نامه‌های خود هستند نیز می‌توانند کتاب موردنیاز خود را از همین سایت سفارش دهند. البته این نکته را مدنظر داشته باشید که در صورت پیدا نکردن کتاب موردنیاز خود در سایت بانک کتاب رادمهر، تنها کافی است با شماره تماس 66899907 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش کتب دانشگاهی شما را برای تهیه مرجع موردنظر همراهی کنند.

حالت نمایش:
نمایش سریع

کتاب رفتار سازمانی اثر بهروز قاسمی نشر پژواک نور چاپ جدید

(0)
180,000تومان

عنوان کامل کتاب : رفتار سازمانی با نگاهی بر اصول ، نظریات ، مکاتب و طبقه بندی هاانتشارات : پژواک نورنویسنده : دکتر بهروز قاسمیویراستار : طاهره خاتمی دوستتیراژ : 500 جلدچاپ اول: 1400شابک : 9786229746233موضوع : رفتار سازمانی -مدیریتقیمت:180000گزارشی از نشر پژواک نور مدیر مسئول طاهره خاتمی دوست در حوزه ادبیات کودکان و نوجواناننشر پژواک نور یک از ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کتاب مدیریت استراتوژیک بهروز قاسمی نشر پژواک نور چاپ جدید

(0)

عنوان کامل کتاب:کتاب مدیریت استراتوژیک با نگاهی جامع بر پارادایم ها مکاتب مدل ها و فرایندهانویسنده:دکتر بهروز قاسمی (عضو هیت علمی دانشگاه آزاد)ویراستار:طاهره خاتمی دوست (دانش اندوخته لیدون آمریکا)شمارگان:500 نسخهشابک:9786229746226انتشارات:پژواک نورسال چاپ:1400موضوع:برنامه ریزی راهبردیتعداد صفحه:464قیمت:180000تومان..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)