کتاب درسی دبستان

خرید کتاب درسی دبستان | بانک کتاب رادمهر

حالت نمایش:
نمایش سریع

مجموعه کامل کتاب درسی اول ابتدایی

(0)

خرید کتاب درسی اول دبستان از بانک کتاب رادمهرشما می توانید برای خرید کتاب درسی دبستان و کلیه مقاطع تحصیلی از طریق بانک جامع کتاب رادمهر اقدام کنید و مجموعه کاملی از کلیه کتاب های درسی کلاس اول ابتدایی را به صورت یکجا و تک جلدی خریداری و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.در نظر داشته باشید که رادمهر محدودیتی در خصوص خرید کتاب درسی ندارد و شما می توانید د..

نمایش سریع

مجموعه کامل کتاب درسی دوم ابتدایی

(0)

سفارش آنلاین و تلفنی مجموعه کامل کتاب درسی دوم ابتداییکتاب درسی مهم ترین و اصلی ترین ابزار آموزشی است که هر دانش آموز برای مطالعه و یادگیری دروس به آن نیاز دارد. امکان ندارد دانش آموزی تنها با مطالعه کتاب های غیر درسی و کمک آموزشی بتواند مباحث درسی را به خوبی یادبگیرد چرا که منبع اصلی  تدریس و آموزش در کلیه مقاطع تحصیلی تنها مطالعه کتب درسی آم..

-20%
نمایش سریع

نرم افزار ميشا و كوشا اول 1 ابتدایی

(0)
76,000تومان 95,000تومان

سفارش آنلاین و تلفنی نرم افزار ميشا و كوشا اول ابتداییبانک کتاب رادمهر امکان ارسال نرم افزار کمک آموزشی ميشا و كوشا اول ابتدایی بصورت چند رسانه ای همراه با بازی و امکانات بیشمار به درب منزل شما مشتری عزیزاين نرم افزار زير نظر گروهی از كارشناسان مجرب آموزش و پرورش به توليد رسيده است و مطابق با آخرين تغييرات كتاب های درسی می باشد، كه در زير به اختصار..

-20%
نمایش سریع

نرم افزار ميشا و كوشا دوم 2 ابتدایی

(0)
76,000تومان 95,000تومان

سفارش آنلاین و تلفنی نرم افزار ميشا و كوشا دوم ابتداییاین نرم افزار را از سایت بانک کتاب رادمهر سفارش دهید و این نرم افزار مطابق با آخرين تغييرات كتاب در سال تحصيلي ۱۳۹۹ می باشد كه ديگر امكانات آن به اختصار در زير توضيح داده می شود:-آموزش دروس فارسی ، رياضي ، علوم ، قرآن و هديه هاي آسمان- امكان ديكته گويي به تفكيك دروس- داراي آزمايشگاه هاي مجازي- آ..

-20%
نمایش سریع

نرم افزار ميشا و كوشا ششم 6 دبستان

(0)
76,000تومان 95,000تومان

سفارش آنلاین و تلفنی نرم افزار ميشا و كوشا ششم 6 دبستانسری جديد نرم افزارهای ششم دبستان ويرايش ۱۳۹۹آموزش تمام دروس به شيوه اي مفهومي و با استفاده از امكانات چند رسانه ایرقابت دانش آموز با ساير دانش آموزان ششم دبستان در سطح كشورفلش كارتآزمون های آفلاين و آنلاينابزار معلممعرفي نفرات برتر ليگ در هر دورهفيلم های آموزشی تكميلیآموزش روش انجام محاسبات سري..

-20%
نمایش سریع

نرم افزار ميشا و كوشا پنجم 5 ابتدایی

(0)
76,000تومان 95,000تومان

نام محصول : نرم افزار ميشا و كوشا پنجم 5 ابتداییاين نرم افزار را از سایت بانک کتاب رادمهر و با تخفیف خریداری کنید و مطابق با سرفصل های آموزشی آموزش و پرورش و بر اساس اهداف آموزشی آن سازمان محترم زير نظر گروه كارشناسان مجرب به توليد رسيده است.مطابق با آخرين تغييرات كتاب در سال تحصيلی ۱۳۹۹ می باشد كه ديگر امكانات آن به اختصار در زير توضيح داده م..

-20%
نمایش سریع

نرم افزار ميشا و كوشا چهارم ابتدایی

(0)
76,000تومان 95,000تومان

سفارش آنلاین و تلفنی نرم افزار ميشا و كوشا چهارم ابتداییاين نرم افزار مطابق با سرفصل های آموزشی آموزش و پرورش و بر اساس اهداف آموزشی آن سازمان محترم زير نظر گروه كارشناسان مجرب به توليد رسيده است.مطابق با آخرين تغييرات كتاب در سال تحصيلی ۱۳۹۹ می باشد كه ديگر امكانات آن به اختصار در زير توضيح داده می شود:-آموزش دروس فارسی ، رياضی ، علوم ، قرآن اجتما..

-20%
نمایش سریع

نرم افزار میشا و کوشا سوم 3 ابتدایی

(0)
76,000تومان 95,000تومان

سفارش آنلاین و تلفنی نرم افزار میشا و کوشا سوم 3 ابتداییاين نرم افزار را از سایت بانک کتاب رادمهر خریداری و در محل تحویل بگیرید که این محصول مطابق با سرفصل های آموزشی آموزش و پرورش و بر اساس اهداف آموزشی آن سازمان محترم زير نظر گروه كارشناسان مجرب به توليد رسيده است.مطابق با آخرين تغييرات كتاب در سال تحصيلی ۱۳۹۹ می باشد كه ديگر امكانات آن به اختصار..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کتاب ریاضی دومستان اثر زهرا رحمتی

(0)

نام کتاب:دومستان ریاضی (دوم ابتدایی)مولف: زهرا رحمتیانتشارات:جنگلسال چاپ:اول 1399قیمت:650000شابک:5-190-238-622-978ساختار این مجموعه شامل موارد زیر میباشد: 1-درسنامه در قالب نکات آموزشی به جهت آماده سازی دانش آموز برای حل سوالات 2-تمرین های طبقه بندی شده در جهت نیل به اهداف هر فصل 3-سوالات چهار گزینه ای  4-آزمون خودسنجی5-زنگ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)