کتاب درسی

خرید کتاب درسی | بانک کتاب رادمهر

کتاب‌های درسی از قدیم تا به امروز دچار تغییرات زیادی شده است که همگی این تغییرات برای یادگیری ساده‌تر و آموزش علوم جدید در نظام‌های آموزشی جدیدتر بوده‌اند. برای خرید کتاب درسی نظام جدید مقاطع مختلف ابتدا اطلاعات لازم را به دست آورید و سپس در بانک کتاب رادمهر اقدام به تهیه و خرید کنید.

خرید کتاب درسی دبستان

کتاب‌های درسی انواع متنوعی دارند که هرکدام مربوط به مقطع خاصی از نظام آموزشی است. با کتاب‌های درسی مقاطع مختلف بیشتر آشنا شوید.

کتاب درسی دبستان دارای 6 پایه تحصیلی هستند. اول ابتدایی، دوم ابتدایی، سوم ابتدایی، چهارم ابتدایی، پنجم ابتدایی و ششم ابتدایی. خرید مجموعه کامل هر یک از این کتاب‌ها در کلیه پایه‌ها از طریق این سایت امکان‌پذیر است.

خرید کتاب درسی دبیرستان

با توجه به اینکه دوره دبیرستان به دو دوره متوسطه اول و متوسطه دوم تقسیم‌شده است. هر دوره تحصیلی در سه‌پایه تحصیلی مختلف طبقه‌بندی‌شده است.

کتاب درسی دوره اول متوسطه: این دوره آموزشی دارای 3 پایه است.

پایه هفتم که شامل 14 جلد برای دختران و 13 جلد پسران است.

پایه هشتم که شامل 13 جلد برای دختران و 14 جلد برای پسران است.

پایه نهم که شامل 13 جلد کتاب درسی است.

کتاب درسی دوره دوم متوسطه   (دبیرستان): کتاب درسی متوسطه نظری: این دوره به 5 رشته ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر تقسیم می‌شود.

شما می توانید برای خرید کتاب درسی دبیرستان به صورت تک جلدی و یا پکیج کامل همین حالا اقدام کنید.

کتاب درسی فنی حرفه‌ای: این دوره به 4 بخش صنعت،خدمات، کشاورزی و هنر تقسیم می‌شود و شما می توانید کلیه کتاب های درسی هنر و سایر رشته های هنرستان را به راحتی خریداری کنید.

کتاب درسی کاردانش: این دوره نیز به 4 بخش صنعت،خدمات، کشاورزی و هنر تقسیم می‌شود.

خرید کتاب درسی تک ‌جلدی

بسیاری از دانش آموزان، والدین و معلمان در نیمه‌های سال تحصیلی به دنبال خرید کتاب‌های تک‌جلدی در پایه‌های مختلف تحصیلی هستند. این دسته از عزیزان نیز می‌توانند برای خرید هر یک از کتاب‌های تک‌جلدی در هر مقطع و پایه تحصیلی سفارش خود را از طریق رادمهر ثبت کنند.

خرید کتاب درسی منابع کنکور

خرید کتاب‌های کنکوری برای آن دسته از داوطلبان آزمون‌های سراسری که نیاز به مطالعه منابع اصلی تحصیلی خود دارند امری مهم و حیاتی به‌حساب می‌آید. به همین دلیل این دسته از عزیزان نیز می‌توانند هرکدام از کتاب‌های دلخواه خود را  که برای مطالعه و آمادگی در آزمون سراسری به آن نیاز دارند از رادمهر تهیه کنند.

نظام قدیمی‌ها نگران نباشید برای تهیه کتاب درسی نظام قدیم همه رشته‌ها یعنی کتاب‌های درسی دوم دبیرستان نظام قدیم چاپ 1394 و سوم دبیرستان نظام قدیم چاپ 1395 و پیش‌دانشگاهی نظام قدیم چاپ 1396 که آخرین سالهای نظام قدیم هستند تنها با شماره 02166899907 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش کتاب درسی شما را راهنمایی کنند.

خرید کتاب درسی منابع کنکور سال 1400 و 1401

دانش آموزانی که در سال 1400 قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند می توانند کتاب های درسی منابع کنکور 1400 یعنی کتاب های درسی مقطع دهم چاپ 1397 و مقطع یازدهم چاپ 1398 و مقطع دوازدهم چاپ 1399 را مطالعه نمایند.

خرید اینترنتی کتاب درسی نظام جدید از سایت کتاب رادمهر

برای سفارش و خرید کتاب درسی نطام جدید با جدیدترین ویرایش کتاب درسی، سفارش آنلاین راه بسیار خوبی است. با خرید اینترنتی می‌توانید دوره آموزشی و رشته تحصیلی موردنظرتان را انتخاب کنید، عکس کتاب‌ها را با وضوح‌بالا ببینید، اطلاعات مربوط به آن‌ها را بخوانید و از اصل بودن کتب مطمئن شوید. همچنین با توجه به اینکه نظرات و امتیازدهی کاربران دیگر درباره محصولات وجود دارد شما می‌توانید به‌راحتی و با خیال راحت برای انتخاب و خرید خرید کتاب های درسی به صورت آزاد از طریق رادمهر بوک اقدام کنید.


حالت نمایش:
-20%
نمایش سریع

کتاب فارسی اول دبستان دهه 60

(0)
40,000تومان 50,000تومان

کتاب درسی دبستانخاطرات در هر دوره‌ای عزیزترین دارایی‌های ما هستند. دارایی‌هایی که هرگز با گذر زمان کهنه نمی‌شوند و در هر لحظه می‌توانند حس و حال روزهای شادی و کودکی را به ما بازگردانند. خاطرات مدرسه، نیمکت‌های چوبی و دوستان کودکی بخشی از بهترین خاطرات ما هستند. خاطراتی که بخش زیادی از آن با یادآوری داستان‌های کتاب درسی زنده می‌شود. اما گذر زمان این..

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)